POLAR
TEAM PRO

СИСТЕМА СПІЛКУВАННЯ СПОРТСМЕРІВ НА ОСНОВІ GPS

Розроблений для професійних командних видів спорту, Polar Team Pro поєднує в собі високоточні дані про рух, отримані за допомогою GPS, інерційні датчики датчиків та інтегрований контроль пульсу в мобільну та просту у використанні систему відстеження гравців.

Отримайте цінну інформацію про результати діяльності спортсменів, запобігайте травмам, пов’язаним із перетренованістю, та вигравайте більше ігор за допомогою активних науково обґрунтованих даних тренувань.

catalog-hor-5
club-1
club-2
club-3
club-logo-2
catalog-hor-5
club-1
club-2
club-3
club-logo-2
Стоимость: 499.00 ГРН
отримати інформацію
"Polar Team Pro надає нам корисні дані, такі як частота серцевих скорочень, швидкість та прискорення, завдяки чому ми можемо отримати найкраще від тренувань та чудово контролювати інтенсивність"
ОЛІВЕР МУТШЛЕР
Тренер з фітнесу та реабілітації, VFL WOLFSBURG

КОМПАКТНІ ВІДПОВІДНІ

Polar Team Pro пропонує компактну та інтуїтивно зрозумілу мобільну настройку без будь-яких додаткових базових станцій або зовнішніх антен. Отримайте точні дані про ефективність гравців на рівні, щоб у режимі реального часу відстежувати тренування своєї команди на iPad.

ВИМІРЮЙТЕ МЕТРИКИ, ЩО ВАЖЛИВІ

Polar Team Pro забезпечує основну інформацію про ефективність роботи, необхідну кожному тренеру, щодо індивідуальної та командної діяльності: дані руху на основі GPS, метрики інерційних датчиків та інтегрований моніторинг серцевого ритму. ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

НАЙМАЛЬШИЙ У СВІТІ СЕНСОР ВИКОНАННЯ ВИКОНАВЧОСТІ ІГРОК

Датчик Polar Team Pro є найменшим датчиком відстеження гравців на ринку. Ця універсальна електростанція збирає всі дані, необхідні для досягнення сутності роботи вашої команди. ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

club-4
club-6

ОПТИМІЗУЙТЕ ІНДИВІДУАЛЬНУ І КОМАНДНУ ЕФЕКТИВНІСТЬ

Polar Team Pro – це надійний і простий у використанні інструмент для відображення показників спортсменів у режимі реального часу та в подальшому. Проаналізуйте все на ходу або після тренування та отримайте уявлення про фізичну працездатність та навчальне навантаження людей та всієї вашої команди безпечним та надійним способом.

ПРИЙМІТЬ ОБЕКТИВНІ РІШЕННЯ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

Додаток Polar Team Pro надає цінну інформацію в режимі реального часу, щоб допомогти тренерам покращити всі аспекти спортивної та командної діяльності та легко приймати рішення на основі даних. ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

API TEAM PRO

Polar Team Pro можна підключити до будь-якої системи управління спортсменами за допомогою спрощеної інтеграції API Team Pro, надаючи стороннім додаткам шлюз даних про ефективність гравця.. ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

ДО ГРИ З ВІДНОСНИМИ ТЕХНИКАМИ

Зробіть моніторинг спортсменів легким і безперешкодним за допомогою науково перевіреної спортивної технології Polar.

ОТРИМАЙТЕ ЦІЛЬКУ ЗОБРАЖЕННЯ СТАНОВЛЕННЯ ВАШИХ ГРАВЦІВ

Оснастіть своїх гравців спортивними годинниками Polar та скористайтеся переносними спортивними технологіями та наукою, що лежить в основі оптимізованого індивідуального тренування. Відстежуйте індивідуальні тренування ваших гравців у міжсезоння або пришвидшіть їх відновлення після травм. ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

ВЗЯТИ СПІЛКУВАННЯ СПОРТСМОНЕРІВ ДО наступного рівня

Розумна сорочка Polar Team Pro розроблена для забезпечення безперебійного вимірювання пульсу та оптимального прийому GPS. Тканина зручна в носінні і віддає вологу від шкіри. ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

club-5

ЩО КАЖУТЬ НАШІ КЛІЄНТИ

«Робота з Team Pro Система була грою чейнджер для нашого організація ".

- CrossFit Reykjavik
Читати більше

“Це чудове доповнення та чудовий інструмент, який ми використовувалив нашому тренуванні для останньогочотири роки."

- CrossFit Reykjavik
Читати більше

“Це було чудово для розрізнюючи себез інших тренажерних залів районуякі не мають цього типунавчальний інструмент, і робить насздаються в очахчлен, що ми всіпро результати ".

- CrossFit Reykjavik
Читати більше

“Це було чудово для розрізнюючи себез інших тренажерних залів районуякі не мають цього типунавчальний інструмент, і робить насздаються в очахчлен, що ми всіпро результати ".

- CrossFit Reykjavik
Читати більше

“Це було чудово для розрізнюючи себез інших тренажерних залів районуякі не мають цього типунавчальний інструмент, і робить насздаються в очахчлен, що ми всіпро результати ".

- CrossFit Reykjavik
Читати більше

ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ДАТЧИК
Сорочка
ДОК
ДОДАТОК І ВЕБ

ДАТЧИК

Датчик Polar Team Pro
Датчик Polar Team Pro збирає дані про ефективність тренувань вашої команди в режимі реального часу та передає їх у додаток Team Pro на вашому iPad з точністю до елітного рівня.
club-tabs-2

ОСОБЛИВОСТІ

Технічні характеристики
Вбудований GPS, 10 Гц
Датчик руху MEMS, 200 Гц (3D-акселерометр, гіроскоп та магнітометр)
Інтегрований пульс
Пам'ять до 65 годин
Зашифровані дані в реальному часі
Світлодіодний дисплей з інформацією про номер гравця, синхронізацію даних та акумулятор
Bluetooth LE
Дальність дії до 200 метрів
Сумісний червоний м'який ремінець Polar Team Pro
Сумісна сорочка Polar Team Pro
Оновлювана прошивка
Дизайн
Розміри датчика: 36 мм (1,42 дюйма) x 68 мм (2,68 дюйма) x 13 мм (0,51 дюйма)
Вага: 39 грам (1,38 унції)
Водостійкий: до 30 м
Робоча температура: від -10 ° C до +45 ° C (від 14 ° F до 113 ° F)
Матеріали датчиків: ABS, ABS + 30% GF, ПК, нержавіюча сталь
Акумулятор
Акумуляторна літій-полімерна батарея на 390 мАг.
Тривалість роботи акумулятора до 10 годин.
Зарядка (від порожньої до повної) 3 години.

Сорочка

Сорочка Polar Team Pro
Розумна сорочка Polar Team Pro оснащена вбудованим вимірюванням пульсу. У ньому є спеціальна кишеня для датчика Polar Team Pro. Тканина зручна в носінні і віддає вологу від шкіри.
club-tabs-1

ОСОБЛИВОСТІ

Машинне прання при 30 ° C (86 ° F), без сушарки
Розміри: S, M, L, XL, 2XL, 3XL
Колір: Білий

ДОК

Док-станція Polar Team Pro
Док-станція Polar Team Pro синхронізує дані тренувань в автономному режимі від датчиків Polar Team Pro до програми Team Pro на тренері iPad. Ви також можете використовувати його для підзарядки як датчиків Polar Team Pro, так і iPad.
club-tabs-3

ОСОБЛИВОСТІ

Акумуляторна літієво-полімерна батарея на 2800 мАг
20 слотів для датчиків на док-станції
Оновлювана прошивка
Сумісні пристрої: iPad Air або пізнішої версії.

ДОДАТОК І ВЕБ

Додаток Polar Team Pro
Відстежуйте дані тренувань своєї команди в режимі реального часу, порівнюйте гравців, отримуйте конспекти тренувань та аналізуйте результативність відразу після тренувань. Програма для моніторингу гравців Polar Team Pro підтримує дані про ефективність роботи до 60 гравців.
Polar Team Pro Web
Проаналізуйте ефективність своєї команди, налаштуйте її навчання та отримайте кращі результати за допомогою веб-служби Team Pro, нашої хмарної системи відстеження гравців. Доступно 19 мовами.
club-tabs-4

ОСОБЛИВОСТІ

Полярні зони серцебиття
Відстежуйте зусилля та результати своєї команди та переконайтеся, що ваша команда тренується з правильним рівнем інтенсивності на кожному тренуванні.
Полярні зони швидкості
Зони швидкості дозволяють визначити інтенсивність тренувального заняття зі швидкістю або темпом. Ви можете редагувати зони у веб-службі Team Pro. Зони швидкості можна налаштувати для різних видів спорту.
Тренувальне навантаження
Значення навчального навантаження робить навчальні заняття легко порівнянними. Ви отримуєте значення тренувального навантаження на кожному тренуванні, і ви зможете побачити, як короткий сеанс високої інтенсивності порівнюється з довшим сеансом низької інтенсивності. Тренувальне навантаження також дає вам приблизний час відновлення.
Індивідуальне навчання
Поєднуйте дані своїх командних занять з даними особистих тренувань кожного гравця, щоб отримати повне уявлення про тренування кожного гравця. Ви також зможете переглянути їх повсякденну активність, стан сну та відновлення.
Спринти
Стежте за кількістю спринтів, які кожен гравець робить під час тренувань.
Статус відновлення
Статус відновлення - це оцінка стану відновлення гравця. Він базується на сукупному навантаженні від тренувань та повсякденної діяльності, і допомагає знайти правильний баланс між тренуванням та відпочинком.
  • #PolarIgnite@polar.distributor.ua