Polar Club

Додаток для відстеження ЧСС під час групових занять фітнесом

Залучайте і мотивуйте відвідувачів, відстежуючи їх активність в реальному часі за допомогою точних і науково підтверджених вимірювань серцевого ритму Polar Club.

Якщо вам потрібна надійна носима технологія, розроблена для спортзалів, студій і фітнес-клубів, система моніторингу серцевого ритму Polar Club для групових занять – це ідеальне рішення для досягнення результатів і підвищення залученості.

Polar-Club_app_3.3_instructor_ipad_basic_class_zonetarget
Polar-Club_app_3.3_instructor_Schedule
Polar-Club_app_3.3_instructor_Summary
Polar-Club_app_3.3_Person
Polar-Club_app_3.3_instructor_ipad_basic_class_zonetarget
Polar-Club_app_3.3_instructor_Schedule
Polar-Club_app_3.3_instructor_Summary
Polar-Club_app_3.3_Person
Дізнатися більше інформації

Оцінка

4,7 з 5
в App Store

Оптимізуйте час і зусилля

Тренування з відстеженням ЧСС допоможуть учасникам групових занять домогтися кращих результатів і підвищать їх лояльність до вашого клубу.

Оцінка зусиль учасників заняття в режимі реального часу

Система Polar Club дозволяє в режимі реального часу відслідковувати і відображати показники групи: частоту серцевих скорочень, кількість спалених калорій і зони ЧСС, пофарбовані в різні кольори. Ці дані допоможуть учасникам швидше досягти своїх цілей.

Polar-Club_INDOOR-CYCLING-1_Expires_Nov_2021
Polar-Club_HIIT-5_Expires_Nov_2021

Додатковий стимул для групи

Створіть захоплююче і надихаюче середовище для учасників занять, допомагаючи їм відслідковувати прогрес.

Ставте цілі, допомагаючи групі вийти на новий рівень

Polar Club дозволяє створювати структуровані заняття, основані на зонах ЧСС. Отримуючи точні дані про ЧСС учасників в режимі реального часу, ви знаєте з якою інтенсивністю працює кожен з них і можете вести тренування ефективніше.

Залучайте і мотивуйте

Мотивуйте учасників заняття, використовуючи нагороди з привабливою графікою за загальний час в одній зоні ЧСС і витрачені калорії. Персоналізований зворотний зв’язок, точні дані, автоматична розсилка зі зведеннями результатів занять – все це допоможе членам вашого клубу відстежувати свій прогрес і досягати цілей.

ВИКОРСТОВУЙТЕ ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В СВОЄМУ ФІТНЕС-КЛУБІ

Коли ви вибираєте продукти Polar для свого клубу, його учасники отримують доступ до цілої екосистеми Polar, в якій все взаємопов’язане.

Універсальні рішення

Пульсометри, фітнес-трекери, онлайн-інструменти для проведення тренувань – у нас є все необхідне для фахівців з фітнесу та відвідувачів тренажерного залу.

Не втрачайте зв’язку з учасниками клубу

Пристрої Polar сумісні з найпопулярнішими фітнес-додатками і тренажерами сторонніх виробників – підтримуйте мотивацію і залучення учасників вашого клубу навіть за його межами.

Polar-Club_Group-2_Expires_Nov_2021

ДУМКА НАШИХ КЛІЄНТІВ

logo-crossfit-reykjavik

«Це чудове доповнення та чудовий інструмент, який ми використовували на наших тренуваннях протягом останніх чотирьох років».

— CrossFit Reykjavik
Дивитися їх історію
logo-stride

«Ми використовували Polar Club з першого дня відкриття, ця система - одна з головних переваг клубу, і вона дуже подобається нашим клієнтам».

— Stride
Дивитися їх історію
220px-Golds_Gym_logo

«Членам клубу подобається такий підхід, він вигідно відрізняє нас від інших спортивних залів, в яких немає подібного обладнання, і показує, що ми працюємо на результат».

— Gold’s Gym в Іст-Нортпорт

ВІДСТЕЖЕННЯ ЧСС ПРИ ГРУПОВИХ ТРЕНУВАННЯХ POLAR CLUB

ФУНКЦІЇ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Можливості підключення
Bluetooth з низьким енергоспоживанням
Режим реального часу
Режим заняття за участю до 90 осіб
Сумісні датчики частоти серцевих скорочень і фітнес-трекери Polar
Всі пульсометри і фітнес-трекери Polar сумісні з додатком Polar Club. Монітори серцевого ритму Polar, такі як Polar H10 і Polar OH1, також надсилають відомості про ЧСС на сумісні програми для фітнесу та обладнання спортивного залу.
Вимоги до пристроїв і сумісність
Потрібно iPad Air з iOS 10 або пізнішої версією і надійне підключення для передачі даних або Wi-Fi для проведення занять. Комп'ютер або планшет з підключенням до мережі Інтернет для доступу до панелі адміністрування Polar Club в мережі. Зовнішній екран для демонстрації даних.
Підтримка мов
19 мов

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ З POLAR CLUB?

1. ОБЛАДНАННЯ
Polar Club - це просте рішення. Вам потрібні лише iPad з підключенням до Інтернету, великий екран, кабель HDMI, а також роз'єм HDMI або Apple TV для підключення iPad до екрану.
Polar-Club-website_what_you_need_inforgraph_1_black
2. ПУЛЬСОМЕТРИ POLAR
Одягніть пульсометри Polar на учасників заняття, і серцевий ритм кожного з них з'явиться на екрані.
Polar-Club-website_what_you_need_inforgraph_2
3. ВСТАНОВІТЬ POLAR CLUB
Почніть з створення облікового запису Polar Club, а потім перейдіть в App Store і завантажте додаток Polar Club. І у нас для вас хороша новина: перші 30 днів - безкоштовно!
Polar-Club-website_what_you_need_inforgraph_3

 • Навіщо інструкторові відстежувати серцевий ритм учасників групових занять?
  Для інструктора відстеження серцевого ритму - це чудовий інструмент для отримання корисної інформації про те, як тренуються учасники заняття. Дані про спалені калорії, середню ЧСС і інтенсивність навантаження, одержувані в режимі реального часу, допоможуть вам поліпшити тренування.

  Вам більше не потрібно гадати - завдяки відстеженню ЧСС заняття фітнесом стануть ще ефективніше. Використовуючи датчики ЧСС для групового тренування, ви будете знати, з якою віддачею займається кожен з учасників, і зможете легко регулювати рівень інтенсивності всієї групи і окремих людей.

  Зони ЧСС дають зворотний зв'язок в режимі реального часу, і ви маєте точне уявлення про ступінь зусиль кожного з ваших підопічних. Ви, як інструктор, знаєте, з яким навантаженням вони повинні працювати, і вам потрібно лише підказувати їм вірний напрям!

  Відстеження ЧСС - відмінний інструмент для оцінки рівнів інтенсивності тренування і накопиченого навантаження. Це дозволяє учасникам вашого клубу бачити в режимі реального часу, наскільки старанно вони тренуються, а також надає їм дані про інтенсивність навантаження після заняття. Миттєве відображення зусиль викликає почуття задоволення досягнутими результатами, підвищує мотивацію і стимулює до продовження занять в вашому клубі.
 • Наскільки точні пульсометри Polar?
  Завдяки точності і надійності моніторів серцевого ритму Polar їм довіряють професійні спортсмени з усього світу.

  ТЕХНОЛОГІЯ ВІДСТЕЖЕННЯ СЕРЦЕВОГО РИТМУ POLAR визнана золотим стандартом за висновками багатьох наукових досліджень і порівнянь продуктів. Точність даних, отриманих з її допомогою, становить 99,6% в порівнянні з результатами ЕКГ.
 • Як працює Polar Club?
  Polar Club - це універсальний продукт, який не обмежує кількість занять і інструкторів. Його можна використовувати для тренувань різних форматів - від силових, кардіо і функціональних до сайклінг - з числом учасників до 90 чоловік.

  І знаєте, що найголовніше? Їм дуже легко користуватися! Все, що вам потрібно, - це обліковий запис Polar Club, iPad, додаток Polar Club і проектор або екран телевізора з сумісним кабелем і адаптером.

  Для участі на занятті, крім облікового запису Polar Flow, кожному необхідно мати свій пристрій (нагрудний пульсометр або фітнес-трекер на зап'ясті) або взяти на час тренування датчик клубу. Polar Club працює з усіма пульсометрами, спортивними і фітнес-годинами Polar.

  Потім вам потрібно створити заняття, зареєструвати бажаючих, провести тренування і перевірити тренувальні дані, використовуючи iPad і індивідуальні облікові записи Polar учасників.

  Polar Club відстежує і відображає показники групи - частоту серцевих скорочень, кількість спалених калорій - в режимі реального часу. Polar Club вимірює і відображає інтенсивність тренування за допомогою зон ЧСС з кольоровим маркуванням.
 • Скільки часу знадобиться, щоб запустити Polar Club в моєму клубі, після заповнення форми на веб-сайті?
  Якщо ви вирішили використовувати стартовий комплект, рекомендуємо спочатку замовити монітори серцевого ритму і дочекатися їх прибуття. Це займе приблизно один тиждень з моменту замовлення. Отримавши датчики ЧСС, заповніть форму замовлення ліцензії Polar Club, і ваш обліковий запис відразу ж стане активним. З цього моменту починається ваш безкоштовний 30-денний пробний період.

  Якщо ви віддаєте перевагу вигідному комплекту Polar Club, або вам потрібен особливий пакет, заповніть контактну форму на веб-сайті Polar Club - протягом 1-2 робочих днів з вами зв'яжеться наш торговий представник і підкаже, що робити далі.
 • Чи пропонуєте ви маркетингові матеріали власникам клубів?
  Ми прагнемо допомогти вам зрозуміти, в чому полягають переваги відстеження серцевого ритму і досвіду групових занять з використанням Polar Club для учасників вашого клубу, і як отримати максимальну віддачу від системи Polar Club. У нас є велика база маркетингових і допоміжних матеріалів, звідки можна завантажити корисну інформацію (зображення, відео та шаблони комунікації) для просування занять з використанням Polar Club в своєму клубі.

  Ознайомтеся з контентом, доступним в БАЗІ МАРКЕТИНГОВИХ МАТЕРІАЛІВ POLAR CLUB.
 • У чому перевага використання Polar Club для власника фітнес-клубу?
  Впровадивши носимі технології для фітнесу і систему відстеження ЧСС при групових тренуваннях, ваш клуб може стати цифровим центром всіх спортивних занять ваших клієнтів. Система дає вам можливість розширити охоплення і мотивувати учасників клубу, підтримувати їх захоплення спортом, а також отримувати додатковий дохід.

  Найбільша перевага застосування носимих технологій полягає в тому, що ви підвищуєте свої шанси завоювати лояльність членів вашого клубу. Доведено, що користувачі Polar Club відвідують свій тренажерний зал в середньому 3,4 рази в тиждень. Це на 80% більше, ніж аналогічний показник по IHRSA - 1,9 відвідувань на тиждень. Це означає, що носимі пристрої можуть значно підвищити відвідуваність вашого клубу.

  Технології Polar дозволять вам і вашим співробітникам бути на зв'язку зі своїми клієнтами не тільки під час їх тренувань у фітнес-центрі, а й коли вони займаються поза стінами клубу. Ви можете поліпшити спортивні результати членів вашого клубу, використовуючи досвід і знання своїх інструкторів разом з даними про тренування і можливістю відслідковувати прогрес учасників занять в режимі онлайн. Крім того, ви можете створювати нові джерела прибутку, пропонуючи послуги онлайн-тренувань і продаючи пульсометри і фітнес-годинник в комплекті з ними.

  Система відстеження ЧСС при групових тренуваннях підвищує залученість учасників: спільне прагнення до загальних цілей і дружнє змагання за індивідуальні та групові нагороди викликають почуття задоволення досягнутими результатами і дух товариства. Більш того, ця система дає вам можливість проводити клубні змагання і ще більше мотивувати відвідувачів. Ви можете рекламувати заняття із застосуванням технологій тим, хто вже відвідує ваш клуб, а також використовувати їх як інструмент для залучення нових клієнтів.
 • Чому мені варто використовувати Polar Club в своєму фітнес-центрі?
  Коли ви вибираєте носимі технології Polar для свого клубу, його учасники отримують доступ до цілої екосистемі Polar, в якій все взаємопов'язане. Пульсометри, фітнес-трекери, онлайн-інструменти для проведення тренувань - у нас є все необхідне для фахівців з фітнесу та відвідувачів тренажерного залу.

  Ми використовуємо тільки науково обґрунтовані технології, ефективність яких підтверджена науковими дослідженнями, щоб ви і ваші клієнти отримували дані і результати, яким можна довіряти. Наприклад, технологія відстеження серцевого ритму Polar визнана золотим стандартом за висновками багатьох наукових досліджень і порівнянь продуктів. Точність даних, отриманих з її допомогою, становить 99,6% в порівнянні з результатами ЕКГ.

  Широкий вибір фітнес-трекерів Polar і онлайн-платформа для тренувань Polar Flow допоможуть вам підтримувати мотивацію і залучення ваших клієнтів не тільки в клубі, але і в будь-якій точці світу.

  Завдяки індивідуальному керівництву по тренуваннях, відстеженню щоденної активності, сну і відновлення, спортивно-туристичні годинники і фітнес-трекери Polar допоможуть членам вашого клубу досягти своїх цілей у фітнесі. Крім того, пульсометри Polar відрізняються неперевершеною універсальністю, оскільки можуть підключатися до різних тренажерів сторонніх виробників і популярним фітнес-додатків з передачею даних по Bluetooth, ANT + або на частоті 5 кГц.

  Ще одна унікальна перевага екосистеми Polar для вас і ваших клієнтів - можливість відстежувати всесвітньо відомі тренування Les Mills за допомогою вбудованих спортивних профілів Les Mills на всіх спортивних годинах і фітнес-трекерах Polar, а також системи відстеження ЧСС при групових тренуваннях Polar Club.

  Крім того, від впровадження технології Polar виграють і тренери клубу. Безкоштовна послуга Polar Flow for Coach пропонує інструкторам інструмент для проведення тренувань і спілкування зі своїми клієнтами. Вони можуть отримати доступ до тренувальних даними своїх клієнтів, миттєво дати зворотний зв'язок і разом скласти плани занять.

  Ще більше можливостей роботи з даними відкриває вашому клубу Open API: розроблений Polar прикладний програмний інтерфейс забезпечує прямий канал для обміну даними між екосистемою Polar і вашої власної системою даних. Це дає вам більш глибоке уявлення про тренувальний процес в вашому клубі.
 • #PolarIgnite@polar.distributor.ua