ОСОБЛИВОСТІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Переваги

Переваги

continuous-heart-rate
Безперервне відстеження частоти серцевого ритму
Залишайтеся в ритмі життя завдяки відстеженню серцевого ритму в режимі 24/7 і отримаєте комплексні дані про роботу свого серця протягом дня.
activity-tracking
Інструкції по активному способу життя
Продовжуйте рухатися кожен день. Polar A370 надає персоналізовану мета фізичної активності, яка мотивує вас до звершень. Путівник по активному способу життя Polar повідомляє про вашої активності, а також надає практичні поради щодо досягнення цілей на всі 100%.
sleep-plus
Sleep Plus
Завдяки вдосконаленій технології відстеження сну від Polar ви отримаєте цінний аналіз свого сну. Вона гарантує надзвичайно точне відстеження рухів, щоб ви могли отримати загальну картину сну.
smart-calories
Інтелектуальний підрахунок калорій
Слідкуйте за кількістю спалених калорій. Ви можете переглянути витрачені калорії для окремого сеансу тренування і всього дня. Безперервне вимірювання серцевого ритму в поєднанні з відстеженням активності в режимі 24/7 забезпечують точний і надійний підрахунок спалених калорій.
training-benefit
Тренувальні переваги
Дізнайтеся більше про вплив тренувань на ваше здоров'я. Пристрій Polar A370 надає огляд безпосередньо після кожного заняття і повідомляє про його користь для вашого тіла.
training-benefit
GPS по мобільному зв'язку
Використовуйте свій телефон, щоб отримати всі потрібні дані. У Polar A370 сигнал GPS телефону використовується для вимірювання швидкості бігу і відстані, що дозволяє зіставити маршрут під час тренувань на свіжому повітрі.
  • #PolarIgnite@polar.distributor.ua